Replika zegarków Omega zasługuje na Twoją uwagę

Ponieważ tak wielu z was pytało mnie o to, oto długo oczekiwana recenzja strony internetowej. Przyjrzymy się między innymi ich fałszywej kolekcji repliki zegarków omega, ponieważ ostatnio zauważyłem zwiększone zapotrzebowanie na te zegarki. Chociaż nigdy nie będą tak popularne jak Seamaster Na przykład, olśniewające jest to, że nie jestem jedyną osobą, która docenia olśniewający zegarek repliki Omega, kiedy go widzi.

Miałem nadzieję na moją replikę Omega, ale jak się okazuje, jestem entuzjastycznie nastawiony do czegoś, co jest obecnie całkowicie przereklamowane. Nie ma tam wielu filtrów, jednak nadal powinieneś być w stanie znaleźć wszystko, czego szukasz stosunkowo szybko. Pozwól mi wyjaśnić, dlaczego doszedłem do tego gorzkiego wniosku.

Jakość: czy te zegarki są jakieś dobre? Zacznę od przeglądu strony, mówiąc, że natknąłem się na dość odrapaną stronę internetową sprzedającą wszelkiego rodzaju luksusowe zegarki repliki. Zdjęcia nie są opatrzone znakiem wodnym, ale wydają się przedstawiać produkty, które są dostępne w magazynie. Jedna replika Seamaster przykuła moją uwagę i zdecydowałem, że powinna być moja.

repliki zegarków edox

Kiedy nadszedł, z przyjemnością zauważyłem, że na pierwszy rzut oka zegarek wydawał się całkiem w porządku. Znalazłem około 15 odmian, podczas gdy strony takie jak zegarek z pewnością będą miały ponad 50 odmian, co jest absurdalne i mylące. Jednak przy bliższej inspekcji znalazłem kilka błędów. Na przykład spójrz na wyświetlanie daty bezpośrednio na liczby. Możesz przeglądać według marki lub za pomocą paska wyszukiwania znajdującego się w prawym górnym rogu. Powinny być wyśrodkowane w oknie, a na tej replice Omega tak naprawdę nie są. Następnie zatrzymałem się i wyciągnąłem trzonek, aby dostosować czas. Oferują również wystarczającą liczbę zdjęć, aby uzyskać pojęcie o kupowanym produkcie. Jednak wiele podróbek nie oferuje tej opcji i tak jest w przypadku mojej repliki Seamaster. Nie mogę zostać, nie spodziewałem się tego.

Czekałem więc na dostarczenie. Jednak najbardziej szokującą częścią tego wszystkiego jest to, że po krótkiej chwili kołysania nim na moim nadgarstku zauważam, że znacznik godziny i daty (widać to na dole) zniknął w środku, aspekt, który uważam za całkowicie gorszący.
Co ciekawe, muszę pokazać w tym przeglądzie witryny, że witryna nie jest gorszą witryną, na którą się natknąłem, a nie długą perspektywą. Może Richard był znaczącym facetem w historii firmy i chcieli mu jakoś oddać hołd? Kto tak naprawdę wie? Będę musiał powiedzieć przepustkę do tego zegarka. Nie rozumiem tylko, dlaczego wybrali nazwę swojej strony internetowej, którą ogląda Richard.

Wysyłka: czy to jest szybkie i niezawodne?

Witryna jest włączana i wyłączana, a jeśli masz pecha, domyślnie wyświetli się wersja niemiecka, uniemożliwiając autentyczne zrozumienie czegokolwiek bez konieczności angażowania dobrego, starego Tłumacza Google. Prawdziwe złożenie zamówienia u tych ludzi wymagało sporo wysiłku. Tak więc otrzymałem paczkę po ciężkim 2-tygodniowym oczekiwaniu.

  • Polityka zwrotów: czy jest to uzasadnione?
  • Zanim zapomnę, ci faceci sprzedają również frankfurkowe zegarki, oryginalne ruchy i oryginalne części, takie jak dłonie, mostki, ramki i tym podobne.
  • Bardzo interesującym przykładem jest poniższy ruch chronografu IWC. Zgadnij co? Na ich stronie internetowej z repliki zegarków nie ma nic na temat polityki zwrotów.
  • Ponieważ nie ma też funkcji czatu na żywo, właśnie napisałem do nich wiadomość e-mail i liczyłem na najlepsze.